Reklamační řád

Veškeré reklamace je možno uplatňovat telefonicky, e-mailem nebo písemně na adrese provozovatele (Lidmila Vršanská). Pokud chcete, abychom Vás kontaktovali telefonicky, udejte prosím telefon a čas, kdy budete k zastižení. Náš pracovník se s Vámi obratem spojí a dohodne způsob vyřešení reklamace.

Kupující nemá právo na výměnu zboží či vrácení peněz pokud zboží bude jakkoliv poškozené jeho nesprávným použitím, ošetřením nebo špatnou manipulací.

Zboží lze reklamovat u prodávajícího dle obchodních podmínek na adrese:

Lidmila Vršanská
Holubova 749
534 01 Holice v Čechách

Vrácení zboží – odstoupení od smlouvy ze strany kupujícího

V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Vrácení zboží lze provést za následujících podmínek:

  • kupující odešle e-mail na adresu vrsanskal@quick.cz (popř. dopis na adresu provozovatele) s textem: “Chci jednostranně odstoupit od smlouvy (číslo objednávky) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na adresu (popř. na číslo účtu).” Datum a podpis.
  • kupující doručí zboží zpět na adresu společnosti
  • zboží musí být v původním obalu, nesmí nést známky použití, musí byt nepoškozené, kompletní a s originálním dokladem o koupi
  • náklady na doručení hradí kupující
  • pokud posíláte zboží zpět, v žádném případě ho neposílejte dobírkou!
  • peníze za zboží budou kupujícímu vráceny poštovní poukázkou nebo bankovním řevodem, a to do 10 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. Vracíme pouze částku za zboží poníženou o dopravné, a to i v případě, že jsme dopravné poskytli zákazníkovi zdarma.

Odstoupení od smlouvy ze strany prodávajícího

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že zboží se již nevyrábí, nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu.

Doprava zdarma

Nakupte oděvy v hodnotě 3 000 Kč a budte mít dopravu zdarma

Kontakty:

(+420) 604 637 514

vrsanskal@quick.cz

Pobočka:

AREÁL f. Junker

Pardubická 332

534 01 Holice v Čechách

Otevírací doba:

Po-Pá: 7:00 – 16:00

So, Ne: zavřeno